środa, 3 czerwca 2015

Wstęp

Wstep

Kiedyś nie wierzyłam w magiczne istoty, występujące tylko w filmach fantasy. Postacie fikcyjne obrazujące dobro i zło nie mogą istnieć, przecież to niemożliwe. Też tak myślałam, dopóki nie dowiedziałam się, że sama nie jestem istotą ludzką. A więc czym jestem? Jestem strażniczką dobra, Aniołem pilnującym porządku na tym dziwnym, zakręconym świecie. Myślisz pewnie, że pilnuję dzieci bawiących się na placu zabaw, bądź masz mnie za sumienie siedzące na ramieniu niesfornego nastolatka. Zdziwisz się ale to przed czym Was wszystkich bronią Anioły jest o wiele bardziej przerażające niż jakikolwiek koszmar. Nazywam się Ellie Johnson i obiecuję, że obronię Was przed każdym Cieniem czyhającym w ciemności.

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie się zaczyna :D Uwielbiam opowieści o aniołach (maj fantejsty łorld xd) i nie mogę się doczekać w jaki sposób rozwiniesz fabułę :)  No i jak to ja muszę zrobić mały spam, za co serdecznie przepraszam :P

  http://girl-is-demon.blogspot.com/
  http://killers-damned.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam już spisanych około 7 rozdziałów więc niedługo powinien się pojawić pierwszy :) Dziękuję za komentarz, na pewno odwiedzę Twojego bloga ;)

   Usuń
 3. zapraszam do nowego spisu opowiadań
  http://swiat--opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń